| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi sterg whatsapp-ul timp de o luna sau mai mult, mesajele (inclusiv pozele) pe care le-as primi de la altii s-ar sterge atutomat? Ar arata "waiting for this message. This may take a while"?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Da, ar arata mesajul ala. Eu de obicei nu imi recuperam conversatiile/pozele foarte rapid, dar dupa o zi se incarcau doar la anumite persoane

| AnonimnusAno a răspuns (pentru devilshelp):

Mersi mult!

| devilshelp a răspuns (pentru AnonimnusAno):

Cu placere. Mersi pentru funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar arata doar pe luna respectiva.
mi am sters din telefon aplicatia si 4 luni si ceva n am mai dat pe whatsapp.
rezultat: am fost stearsa din toate grupurile si am primit fix 3 mesaje(iar la cat am fost cautata trebuia sa apara cu miile). mesaje primite in ultimele 30 zile.