| Anonima543m a întrebat:

Buna TPU, daca iubitul meu s-a ascuns odata de mine cand l-a sunat un prieten si mi-a zis ca asa era obisnuit sa faca ce credeti ca are pe altcineva sau? Adica am fost cu el acum cateva zile afara si l-a sunat un prieten s-a dat de lang amine putin si dupa a intors telefon ba din contra mi l-a dat sa ma si uit in el ce credeti? Dau funda*_*

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E de bun simt sa nu vorbesti la telefon langa altcineva. Mie nu mi se pare nimic dubios.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i posibil sa aiba alta iubita.