| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata te priveste insistent si iti zambeste inseamna ca e indragostita de tine?

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Nu neapărat, poate doar a vrut să te dea peste cap și să te înnebunească. Intră în discuție cu ea și află-i stilul de viață.
Pa, pa.

| negat1ve a răspuns:

Indragostita poate e cam mult spus, dar e sigur interesata de tine. Poti afla asta facand urmatorul pas si ducandu-te la ea sa te bagi in seama. Ea la facut deja pe primul, ti-a atras atentiawinking Bafta!

| GodLight a răspuns:

E posibil, poate te place si nu are curajul sa-ti spuna.Incearca sa vorbesti cu ea si vezi cum reactioneaza.

| ArmiBubu a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea si vezi dupa cum se comporta cam ce iti da de inteleswinking