| Catalinoss a întrebat:

Daca te lasi de fumat definitiv scapi dupa un an de senzatia ca mai vrei sa fumezi ( scapi vreodata de ea? )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Depinde de perioada in care ai fumat... daca nu este foarte mare, da.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca scapi, ca asta inseamna sa te lasi

| Glsukab a răspuns:

Depinde tatal meu a avut c-am 8-9 ani i-a fost greu sa se lase dar dup[a un an deja nu mai avea nici o treaba putea sa stea langa fumatori fara sa mai aibe acea dorinta de a fuma depinde cat de mult iti doresti lucrul asta