| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, daca un baiat imi spune ca ma iubeste si imi trimite mesaje mai multe cu ce faci, pupa gurita ta, cu bebe credeti ca ma iubeste sau zice doar asa?

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

"Zice doar așa".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai de unde să știi ce vrea. Sunt 5 sau 5 semne ale iubirii. A spune e unul din ele. E cam puțin.

| Apokales a răspuns:

Daca o spune cu usurinta, lejer, atunci sunt sanse mari sa fie vrajeala. Am mai vazut scenariul asta, iti vine sa versi.

| Byb2001 explică (pentru Apokales):

Da mai zice viata mea

| Apokales a răspuns (pentru Byb2001):

In realitate ce zice? Fata-n fata este mai greu sa iti exprimi emotiile in ziua de azi, plus ca se vede vrajeala de la kilometri. Ca baiat sa iti exprimi emotiile in viata reala este greu, ne creste pi*** daca o facem laughing.

| CIaudiu a răspuns:

Detalii prea vagi, nu ne putem da cu parerea. Tu ai puterea de a iti da seama cel mai bine de intentiile lui. Continua discutia si cu timpul adevarul va iesi la iveala.

| UnchiulRamiz a răspuns:

Vrajeala ieftina, spune orice ca sa ii pici la pat cat mai repede laughing Asa naiva si credula esti la 17 ani?

| Byb2001 explică (pentru UnchiulRamiz):

Aaa,si mai zice viata mea imi trimite multe inimi si are 18

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru Byb2001):

Si asta pe net? Ori te cunoaste si in viata reala? Bombardierii si manelistii sunt cu viata mea laughing Oricine poate zice unei fete te iubesc si esti viata meawinking nu inseamna ca e si adevarat

| Byb2001 explică (pentru UnchiulRamiz):

Da pe Facebook si dupa am vorbit pe whatap dar el cam exagereaza cu inimile l-am intrebat cum poate sa ma iubesca in 2 zile si nici nu ne-am vazut si el ok cum zici tu si a iesit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își bate joc de tine, oricine poate simți ca ești naiva și credula.
Încearcă sa te mai maturizezi.

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Intreaba-l. Noi n-avem de unde sa stim daca vorbeste serios sau nu

| RazvaRo a răspuns:

Cu siguranta zice "doar asa", insa la varsta adolescentei este normal. Depinde ce vrei tu de la el, nu doar el de la tine.