| Revelionu74 a întrebat:

Bună, TPU!
Daca vreau sa ma inscriu la o facultate si sa aplic la mai multe specializari din cadrul facultatii respective, trebuie sa fac un eseu motivational pentru fiecare specializare? Intreb asta pentru ca, la structura eseului spune ceva de genu: motivele care au determinat alegerea programului de studii si in paranteza scrie pentru prima optiune.

1 răspuns:
| toxicidiot69 a răspuns:

Poți face unul care le-ar putea cuprinde pe toate și să fi cat mai open mind