| mytzzy_8364 a întrebat:

Dati-mi si mie daca se poate niste mesaje de prietenie intre mine si cea mai buna prietena ca pe 12 iulie facem 1 an si vreau sa-i fac o surprizams dau funda la cele mai frumoase:*:*

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.
*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat.

Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI.

Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta.

Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.
*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

Nimeni nu poate trai fara prieteni, chiar daca stapaneste toate bunurile lumii.

A avea un prieten este mai vital decat a avea un inger.

Prietenia este întotdeauna o responsabilitate plăcută, niciodată o oportunitate

Prietenii adevarati nu vor nimic de la tine, in afara faptului ca vor sa fie langa tine, sa se simta bine in prezenta ta.

Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Danoninooo a răspuns:

Uite aici un link cu mai multe mesaje de prietenie :

http://ofelicitare.ro/mesaje/prietenie

Sper că te-am ajutat! Succes! Numai bine!