| AleAlbu a întrebat:

dati-mi si mie niste statusuri funny.DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

# love? no.i prefere vodka smug
# I'm bored of being bored because being bored is so boring!(sunt plictisit să fiu plictisit deoarece a fi plictisit e aşa de plictisitoooor!)
# a studia = a urmări un film la tv sau a conversa pe mess în timp ce ţinem un caiet deschis pe lângă noi laughing
# Cea mai mare minciună a unui elev: '' Nu e nevoie să notez, o să ţin minte. ''
# Nu am destule degete mijlocii pentru a-ti arata ce simt devil
# We live in the era of the smart phones and stupid people
# - Care sunt cele trei lucruri esenţiale fără de care nu poate trăi o femeie?
- Apa, aeru' şi fraieru'!
# Mai bine taci si sa pari prost, decat să deschizi gura si sa spulberi toate indoielile.
# Sunt o pisică. Căţele sunt destule tongue
# Când un băiat fluieră după tine nu te intoarce, tu eşti o lady nu un câine.
# Hello! Welcome to my away message, how may I ignore u today?
sper să-ţi placă happy

5 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

*Stau pe Scaun si citesc
Tot la tine ma gandesc
si gandindu-ma la tine
S-a rupt scaunul cu mine
*Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea.
*Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!
*Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea.

*Cand fosta iubita iti spune, plina de mandrie: ''Nu vei mai gasi una ca mine!'', tot ce trebuie sa-i spui este: ''Asta e si ideea!''
*Cand prostia va primi aripi, se va intuneca cerul.
*Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine.
ma uit in departare. te vad pe tine DA` da-te dr**u din fata mea odata!

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| ogarunebuna a răspuns:

In primul rand ce sfaturi vrei, in al doilea fi mai explicita

| AleAlbu explică (pentru ogarunebuna):

Statusuri nu sfaturi laughing). funny