| MunkyAlexa a întrebat:

Buna TPU dati-mi si mie nume de facebook pe mine ma cheama Alexandra dau funda.

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Alle Alexandra
Alexandra All
Alexa Alexandra
Alexandra (nume de familie)
Alexandra ( trei litere din numele tau de familie ).

3 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Ar trebui să-ți pui și tu numele de familie ca doar nu pățești nimic, în plus numele astea care le mai văd la unii ''frumushik'', ''skumpika'', ''pitika'', ''frumy ta'', ''băăă'', ''măăă'', ''Alezandrutzza'', ''bebitssa tha'', etc. sunt de-a dreptul penibile!

| AbcAbvc a răspuns:

Ceau, nu inteleg ce nume de facebook vrei sa iti dam. Pe facebook ar trebui sa-ti pui numele + prenumele, deoarece facebook ii o comunitate nu un joc video... Oamenii te vor cunoaste dupa nume si poaza de profil. Deci pune ti Alexandra ( nume de familie ). Iti doresc o zi buna happy

| MunkyAlexa explică (pentru AbcAbvc):

Si daca nimeni nu vrea sa isi puna numele de familie daca vrem sa ne punem alte nume nu trebuia sa raspunzi la intrebarea pe care am pus-o.