| dyanaaaa97 a întrebat:

dati-mi si mie o idee pentru un afis la biologie cu consumatori si producatori... dau fundita pentru cea mai buna idee.

2 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Poti sa compari producatorii cu inima si consumatorii cu creierul. Va iesi in mecanism cu circuit inchis.

| Deyutza987 a răspuns:

Ai putea sa desenezi un chioșc cu o persoana care da o punga cu cumpărători spre un client și sa tragi săgeți și sa scrii la cel din chiosc producator iar cel ce cumpara consumator dar ai putea sa faci un stand de limonada pentru ca daca ai face un chiosc obisnuit cel ce vinde ar fi doar vanzator iar marfa ar fi produsa de altcineva. Eu cred ca e o idee destul de buna. Sper sa iti placa si sa imi acorzi funditahappy