| pitikaaa a întrebat:

Dati-mi va rog idei ce as putea sa ii iau iubitului meu de ziua lui... Face 21 de ani si suntem impreuna de 1 an si 2 luni. Vreau ceva interesant, special! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Gandeste-te la ceva frumos, gen o plimbare romantica si dupa plimbare un loc frumos,sau ceva care reprezinta ceva pentru voi,un loc in care va place voua sa mergeti
Ar fii frumos sa ii faci ceva tu gen o poza cu voi personalizata asa fain si pe spatele ei sa scrii ceva frumos de la tine,nu o scrisoare lunga de cateva paginibig grin ceva simplu si la obiect, poza aia o sa o pastreze o viata crede-ma daca te iubeste, sau ceva ce ii place lui, bilete la meci daca il pasioneaza, sau depinde ce ii place, poti sa imi scrii in privat ce i place sa vedem cum rezolvam daca nu iti place ce am zis pana acuma
O viata frumoasa sa ai.
Peace. Si la multi ani pentru el, ai grija de el

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îi poți cumpăra haine, accesorii, încălțăminte, lucruri legate de pasiunea/serviciul lui, îi poți personaliza diferite obiecte (Cadouri si personalizari este o pagina foarte bună pe facebook), îi poți face chiar tu anumite lucruri ( http://weheartit.com/......-boyfriend ) mai găsești multe alte lucruri tot pe site, îl poți duce într-un loc romantic unde să petreceți sau undeva unde îi place lui.
Sincer, nu-i știu gusturile pentru a te ajuta cu mai multe informații.
O seară plăcută!