| xPinkSunShine a întrebat:

Dati`mi va rog niste site`uri cu filme online de craciun.Sa fie frumoase.
Multumesc.
Cel mai bun raspuns primeste Fundita. happy

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu stiu sa-ti dau link, dar daca o sa te uiti la Diva, fostul Hallmark, daca il ai in grila de programe tv, o sa vezi in perioada asta cele mai frumoase filme de Craciun!
Si mie imi plac filmele de Craciun, mereu m-as uita la ele, iti dau spiritul acela de Sarbatori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zuum.ro/pagina.php?id=1090

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... da pe google filme 2010 de craciun ori tot pe google poti scrie comedii de craciun.Vezi tu