| Affda a întrebat:

Buna TPU DAU FUNDA! Este o situatie delicata,va rog ajutati-ma! Acum la inceput de an m-am transferat,intr-o scoala mai mare,Este frumos toate sunt OK! Si acolo am vazut un baiat cum as putea sa ma bag in vorba cu el? Adiica nu vreeau sa fiu eu prima,nicii sa apelam la un punct slab "Internet". Sper sa ma intelegeti happy, la ce-l mai bun Sfat FUnda [p.s am vorbit decateva ori prin intermediul prieteniilor] Astept raspuns!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca odata sa-l iei cu o faza gen :cat e ceasul? Sau s-a sunat. Etc. Daca nu, marturiseste-i unei prietene care-l cunoaste chestia asta, si mergeti impreuna la el. Roag-o sa te evidentieze in ochii lui si sa-ti dea posiblitatea de multe ori sa vorbesti cu el.
Succes!

| Affda explică (pentru Adry05):

Sincer,nu ar striica ideea, ta! Dar faza e ca el sta numai cu colegii lui happy, si nu am sansesad!

| Adry05 a răspuns (pentru Affda):

Oh, atunci e mai nasol.

| Affda explică (pentru Adry05):

Da! Si nu prea am curaj! Mai ales daca isi da cineva seama! Ce s-ar intampla in scoalasad, ork mersii!sad