| AnneeQ a întrebat:

Bună TPU :*. Dau fundă la cel care mă ajutăbatting eyelashes. Deci de o zi nu-mi mai merge facebook-ul şi-mi apare în felul următor:Form Submitted
Thanks - your request has been submitted!

Note that writing in and submitting your ID multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

We appreciate your patience and apologize for any inconvenience this may cause.

Ştie careva ce e de făcut? Cineva mi-a zis că trebuie să aştept vreo 3 zile. Dar nu pot face ceva, să rezolv mai rapid?:d FUNDĂ!

1 răspuns:
| xerox a răspuns:

Nu stiu exact ce se intampla sper ca ai rezovlat problema.