| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De 2 saptamani am o ameteala groaznica si ma dor super tare ovarele. Pe 15 am facut niste analize iar doctorul mi-a spus ca am o mica anemie iar urmatoarea zi le-am facut iar si imi disparuse anemia. Adevarul este ca am si niste probleme la unul din ochii, am strabism insa nu se observa iar doctorul mi-a spus acum 1 an sa port ochelarii 1 an de zile insa nu am facut-o. Un sfat? Funda

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Niste analize mai amanuntite, s-ar putea sa fie ceva mai grav decat a descoperit medicul din niste analize.
Probabil e o infectie sau o raceala netratata de mai demult care acum s-a agravat.