| Dเlє๓คTค a întrebat:

Buna TPU ~! De ce cand intreb persoanele despre fantome, spirite cele mai multe nu pot spune ca nu exista.Doamna profesoara de religie, cand i-am adresat intrebarea : "Exista fantome sau spirite?" nu mi-a spus ca nu exista... Voi ce credeti? Exista sau Nu? (scuze categoria)

10 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Exista;)mi sau intamplat multe.si tin sa cred ca exista.ele ne pot speria atat tot, dar nu ne poate face rau.iti recomand sa citesti carti despre spirite:http://www.cumparacarti.ro/......ntome--i23

http://www.free-ebooks.net/category/horror

funda;;)

| blackrider a răspuns:

Exista doar in subconstientul nostruwinking

| TipaDePePlaja a răspuns:

Exista, dar nu in dimensiunea noastra happy

P.S. mai putine filme de groazawinking

| Dเlє๓คTค explică (pentru TipaDePePlaja):

Nu ma uit la filme de groaza`!winking

| TipaDePePlaja a răspuns:

P.P.S. reliagia ortodoxa parerea mea este o tampeniewinking

| elyzaa1998 a răspuns (pentru TipaDePePlaja):

Asta este doar parerea ta si nu te lua de aceasta religie! Treaba voastra daca credeti In Buda sau mai stiu eu ce...Noi avem,, dovezi'' clare ale existentei unui Iisus printre noi

| TipaDePePlaja a răspuns (pentru elyzaa1998):

Tin sa subliniez ca am scris: "PAREREA MEA", traim intr-o tara democratica si am dreptul sa-mi exprim propriile ganduri si pareri liber si neconditionat. Have a nice day happy

| 愛日本 a răspuns (pentru TipaDePePlaja):

P.S tu eşti o tâmpenie!

| DannYNycolaS a răspuns:

Sunt sigur ca exista pentru ca eu si prietena mea am experimentat asa ceva si nici acum nu pot uita acea zi.Pot sa-ti spun cu mana pe inima ca exista aceste "spirite", stiu ca uni zic ca "da esti nebun"dar crede-ma se insala happy

| romancuta02 a răspuns:

Eu sincer as vrea sa cred ca nu exista dar mi s-au intamplat multe lucruri ciudate. Din cate am auzit aceste spirite nu pot sa ne faca niciun rau si nici nu putem sa le vedem...desi mie mi s-a intamplat sa simt prezenta cuiva de foarte multe ori (probabil ii doar in imaginatia mea nu stiu, am pierdut pe cineva foarte drag si poate de aia am aceste impresii). Dar nu trebuie sa ne fie frica de nimic fiindca noi avem lumea noastra iar ei nu mai apartin acestei lumi...