| bubu_1227 a întrebat:

Buna TPU de ce mereu cand raspun la intrebare zice ceva de genu ca trebuie sa fac ceva la email nu stiu ceva de genu ca e folosita si ma dispera?:@:@:@

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Trebuie sa intri pe email si sa cauti emailul de confirmare de la TPU unde gasesti un link pentru ati confirma contul, dai click pe lel si ai rezolvat problema happy

Intri pe mailu cu care te-ai interistrat aici si cauti pe la inbox si SPAM happy trebuie sa gasesti mail-ul de confirmare de la TPU