| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU de ce nu merge sa dau raspunsuri de fiecare data cand dau un raspuns dau raspunde si doresc sal public si jos imi apare ca trebuie sa dau clik aici si dau clik acolo si zice c sa confirmat raspunsul la adresa ma de mail

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Si mie mi se intampla a fel si cateodata merge cateodata nustraight face

| BineeeMa a răspuns:

Am patit si eu chestia asta si nu am reusit sa remediez situatia numai dupa ce mi-am schimbat de 2 ori emailul. dupa aceea revine singur la normal