| andra121 a întrebat:

De ce oare cand mă intalnesc cu el nu mă simt in largul meu si de multe ori evit să mă văd cu el din cauza asta? Ce trebuie să fac?

4 răspunsuri:
| Marina5 a răspuns:

Sa inteleg ca esti indragostitasmug
stiu sentimentul.si eu cand il vad nu stiu simt ca nu vreau sa fac ceva prostesc.si poate nu vrei sa te vada ca sa nu afle ca il placi.de obicei baiatul face primul pas dar daca vei astepta mereu o sa ramai singura.asa ca fi indrazneata si curestel daca il iubesti cu adevarat!
succes

| AtateaConditii a răspuns:

Inseamna ca nu ai incredere in el, sau ca esti mai timida.Comunica mai mult cu el, spune glume, vorbeste cu el ca si cum ai vorbi cu fratii tai fara sa iti fie rusine.

| Deny1333 a răspuns:

Nu ştiu dacă e din cauza faptului că eşti timidă şi îndrăgostită sau pentru că nu vă potriviţi prea bine împreună şi n-ai libertate de acţiune.
Eu zic să discuţi cu el şi să găsiţi o soluţie împreună sau să te gândeşti mai degrabă la ce ar trebui să se schimbe ca să fie mai ok. Mai uşor cu emoţiile, nu muşcă!
Baftă!

| Gina1 a răspuns:

Buna! Cumva dansul te constrange? Nu te simti in largul tau, in preajma lui? Incepi sa nu-ti mai placa de el sau asa ceva? Daca este asta, eu ti-as sugera sa-i spui chestiile astea... Mie nu prea mi se pare ca suna a dragoste ce imi spui tu. O data ce il eviti asta inseamna ca nu prea esti indragostita de el, nu? Oricum, spune-mi. Si atunci o sa-ti spun, cum ar cam trebui sa actionezi. :*