| OANA1234oana a întrebat:

De ceva timp a inceput sa imi placa de un baiat de la mine din scoala.Problema era ca un coleg de la mine din clasa(el il cunoaste pe baiatul de care imi place)si-a dat seama de "pasiunea" mea si a mai spus unor prieteno de-ai lui.Ma tot bat la cap si nu stiu ce sa fac ca sa ii ignor iar ei sa uite de situatia mea.M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati da niste sfaturi.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. E normal sa iti placa de cineva la o varsta sau la alta, nu e nicio problema. Asa sunt copii cand afla ca iti place de cineva te sacaie, dar tu nu trebuie sa te superi sau ceva, totul va trece cu timpulwinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ii ignori sau nu, nu exista mai multe metode de a ignora pe cineva.

| T0T a răspuns:

Ignori. Ce e asa greu?

| BellaKiოNana a răspuns:

Cauta un alt baiat cu care sa mergi prin fata lor, crezind ca este prietenul tau, te vor lasa in pace si tu pe ei si ei pe tine. happy