| NaomyTommy a întrebat:

de ceva timp ma bate gandul sa imi bag pierce in buza...sincer mi-e un pic teama ca o sa se infecteze de la mancare si alte porcarii voi care aveti pierce va durut cand v-ati bagat? se poate baga acasa? cu ce creme se da dupa? Spuneti-mi un pic

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

De aceeasi parere cu DjBitzu. Anyways, treaba cu infectia se aplica doar la cei care nu se spala absolut deloc, adica sunt mici sanse sa se infecteze. Eu unul nu am patit pana acum. Te doare putin, acum depinde unde vrei sa iti bagi. Acasa nu cred ca ai materialele necesare sa iti faci si risti mult mai mult sa se infecteze cand il pui deoarece nu lucrezi igienic. Iti propun sa te duci la un profesionist ( trebuie sa fie ceva magazin in orasul tau ), dansul/dansa o sa iti dea mai multe detalii. Sper ca te-am lamurit. Funda?

3 răspunsuri:
| DjBitzu a răspuns:

Daca iti pui un pierce in buza, cu ce te ajuta? Mai bine iti mai faci o gaura-n ureche

| NaomyTommy explică:

Multumesc. DjBitzu inainte eram de parere cu tine dar acum nu stiu stau pe ganduri sa imi bag sau nu ma voi gandii bine

| Vlach a răspuns:

E o prostie, nu te face mai frumoasa