| Helena2011 a întrebat:

De Craciun vom face o petrecere la scoala si ne vom da cadouri. Eu trebuie sa dau un cadou unui baiat si nu am idee ce sa-i iau. happy
Fundita celor mai multe idei. ^_^. happy

4 răspunsuri:
| calex9522 a răspuns:

Un papion colorat, un fular, o caciulita hazlie cu urechi

| ParisulTau a răspuns:

Depinde cati ani are, depinde cam cum e caracterul lui, cum se imbraca. Daca se imbraca mai fashion si e genul acela de baiat, ii poti lua un fular, manusi ca tot e sezonul, o bluzita in anchior cu nasturei sau fara. Chestii de ingrijire, bratarica. Ceva haios si in spiritul Craciunului. Depinde si cat de apropiati sunteti, daca e mai pretentios. Daca ii place sa citeasca ii poti lua o carte. Puteti intra in vorba asa aiurea (mai multi ) si sa va intrebati asa la misto ce ati dori sa primiti, sau poti sa -i intrebi asa pe baieti, voi ce ati vrea sa primiti de la o fata, si sa fie si el atunci si sa zica. O poti intreba pe mama ta, cu siguranta o sa-ti dea cateva sfaturi. Bafta!

| biafresh a răspuns:

Si noi am facut asta. I-am dat baiatului un breloc si i-a placut.