| andreinr1 a întrebat:

de curand am fost la un doctor specialist din cauza tulburărilor hormonale, mai exact mi s-au umflat sânii mult.Am mai fost o data tot cu aceasta problema dar de atunci au mai crescut,iar doctorul nu mi.a prescris nimic.Dar eu ma simt jenat, si vreau sa scap de aceasta problema, orice va rog sau macar cum sa slăbesc.Dau FUNDA celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

In cazul in care cresterea sanilor este direct proportionala cu cresterea in greutate, inseamna ca aici este problema.
E bine sa mai mergi si la un alt doctor, pentru o a doua parere.
Daca vrei sa slabesti, disciplineaza-te putin: mananca in portii normale, nu mai manca intre mese si dupa ora 6 seara si fa miscare zi de zi! Plimba-te, inoata, alearga!
Mult succes, vointa si sanatate!