| JuliaAnda a întrebat:

De curand am primit un catelus de la prietenul meu. un pui de shitzu. si face foarte mult pipi prin casa. cand am fost cu ea la veterinar mi-a spus ca exista anumiti feromoni pentru a-i atrage sa-si faca nevoile sa faca intr-un anumit loc. si mi-a zis sa caut pe net.dar nu gasesc sad. va rog ajutati-ma daca gasiti trimiteti-mi linku..chear am nevoie. dau fundita. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

Cauta la magazinele de produse pentru animale sau farmacii veterinare, pana la urma trebuie sa gasesti