| BloodyIce a întrebat:

Buna TPU de curand mi-am cumparat un cont de EmpirieMt2 iteme semi mod etc si nu pot descarca empiriemt2 ca pe site nu ma lasa sa-l descarc imi da eroare... si daca puteti sa-mi dati si mie pe team viver sau un alt link in afara de megaupload care nu merge sau sal uploadati pe un sit va rog frumos

1 răspuns:
| dmalexandru a răspuns:

N-are cum...pe empiremt2 e cam greu de downlodare asa si mi s-a intamplat si mie pana la urma am reusit...La me nu dadea eroare din prima imi dadea eroare ca nu stiu ce n-am facut bine