| val31989 a întrebat:

Buna TPU.De curand(vineri) mi-am facut inca 2 gauri in ureche, evident ca la salon, cu cercei medicinali.Azi am observat ca mi s-a invinetit locul din jurul gaurii(partea opusa, nu stiu exact cum sa explic..dedesubtul lobului,in fine sper c-ati inteles) Si ma doare rau, ar putea fi vreo infectie sau e normal? Si cum sa scap de vanatai?

1 răspuns:
| MafiotuVaDu a răspuns:

Da jos cercei aia si du-te la medic daca nu iti trece in 2-3 zile.