| anonim_4396 a întrebat:

:* De la o vreme cand intru pe messenger imi apar multe cereri sa dau accept unor id-uri. sunt foarte ciudate si am dat la un id, poate 2 accept si erau niste peroane care vorbeau in engleza da zilnic ma baga in lista cate un id dinasta vorbesti in engleza si nu normal asa spune ca vrea sa ne cunoastem si nu stiu ce apropouri.straight face ce are? are virusi laptopul? m-am saturat de aceste adrese de messenger. Funda daca ma ajutati. Mersi! :*

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu accepti acele id-uri, sunt ca un fel de virusi pentru mess, chiar daca nu sunt virusi, incearca sa stergi si sa descarci iar messu, eu asa am scapat.
Nu sunt periculosi, dar te enerveaza, eu primeam mesaje care treceau direct la subiect, adica... intelegi tu.
Sterge messu, descarca-l si instaleaza-l din nou, si daca inca iti mai apar, doar nu acceptawinking

| GoguSteriade a răspuns:

Nu are virusi, dar cel mai probabil ai dat accept la niste roboti care iti pot trimite virusi. Evita id-urile ciudate de acum incolo si sterge-le pe cele carora le-ai dat add.

| AxelTerner a răspuns:

Deocamdata nu prea stiu dc se primesc asta dar s-ar putea sa fie cativa virusi in yahoo deaorece nu doar tu primesti aceste adduri primesc multe persoane parerea mea sa nu fie adaugate deoarece pot fi virusi

Răspuns utilizator avertizat
| LittleReasonToSmile a răspuns:

Mda. si eu am patit la fel. Toate id-urile - aceeasi poveste. O sa-ti dea un link.(nu il accesa).Am auzit ca in spatele acestor id-uri nu se afla o persoana...e un program. Si cel mai eficient... da-le ignor, nu te pune la taclale cu ei ca o sa te tina de vorba toata ziua.laughing

| FashionQueen a răspuns:

Persoane, Vorbesc * imi cer scuze pentru greseli.

| andreee112 a răspuns:

Sunt virusii messului...stai linistita si mie mi se intampla da ignore..nu le da accept si totul va fi bine nu dispera:*