| Hahaha02 a întrebat:

de la un timp ma obsedeaza dintii, ii am foarte strambi pe cei doi din fata dar nu ii am galbeni. In curand voi merge la liceu si imi este frica ca isi vor bate joc de mine, este asa urat ca o fata sa aiba dintii strambi? Si parintii mei nu isi pot permite un aparat dentar

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Stai linistita, nu e ceva atat de deranjant. De fapt, n-ar trebui sa fie deranjant deloc, iar daca ai parte de colegi care au mai mult de un neuron, nu o sa isi bata joc de tine.
Colega mea de banca din liceu avea dintii strambi si se gandea sa-si puna aparat dentar, dar i-au explicat parintii ca asta e farmecul ei. S-a obisnuit cu ideea si acum nu mai vrea laughing
Oricum, avand in vedere ca iti ingrijesti dantura, totul e sub control, insa pe viitor poti avea in vedere purtarea unui aparat dentar, ca sa eviti depunerile de tartru, aparitia cariilor samd. Eu personal te rog: Nu te feri sa zambesti!
PS: Si Miley Cyrus a avut dintii strambi si tot a prins la public, fiind placuta de foarte multa lume

1 răspuns:
| Acras a răspuns:

Stai fata linistita ca daca esti vreo piesa la corp poti si ca integrama in gura ca nu ii mai intereseaza pe astia si apropo tu stii ca in Japonia fetele/femeile isi fac special operatii dentare pentru a avea dintii strambi numai sa para mai obrdabile pentru barbati?