| JustMeAndy a întrebat:

De la un timp nu prea ma simt bine , sunt mai mereu obosita ( si dorm destul, chiar si 10 ore) , cateodata ma mai doare si capul. Si nu stiu cum sa explic am momente ciudate cand pur si simplu incep sa plang, fara motive intemeiate. E normal la adolescenti? Am inceput sa cred ca sunt dusa si parintii imi spun ca toate astea se intampla deoarece sunt eu mai slaba pe plan emotional. Nu prea mai stiu ce sa cred, putin ajutor, va rog?

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Daca te-ar bate cineva ti-ai reveni, te asigur.

| mariamarin2006 a răspuns:

Și eu pățesc asta, e normal la adolescenți, unii sunt mai buni să ascundă asta, dar li se întâmplă la majoritatea...
Mie mi se întâmplă mereu