| Angel_4263 a întrebat:

De putin timp, un prieten de al meu, cu 2 ani mai mare, a inceput sa ma remarce. In sensul ca vorbeste cu mine des, m-a invitat in oras... Este dragut dar ce sa cred. Oare chiar ma place? Ce parere aveti? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Shugareala a răspuns:

Da, si daca si tu esti indragostita de el, marturiseste-i la timp sentimentele si nu astepta mai astepta. Uneori poate fi prea tarziu, asadar fa-ti curaj si dezvaluie-ti sentimentele in fata lui. Indiferent de ce se va intampla, vei avea o certitudine. happy Bafta :*

3 răspunsuri:
| ekofelina a răspuns:

Eu cred ca da, da-i atentie si poate, cine stie, o sa fiti impreuna.Nu-l intreba, o sa pari penibila. Flirteaza cu el.

| lauracraciun a răspuns:

Sincer cred ca te place dupa modul cum se comporta, insa nu stii niciodata sigur daca nu pui pe cineva sa intrebe,., sau il iei in particular si vb cu el.si da-i de inteles ca si tu iil placi.sau spune-i lucrul acesta si vei vedea ca iti va spune si el ce simte:d.bafta si sarbatori fericite:*Hristos a inviat!

| TSO7 a răspuns:

Te place sigur.