| ilcmty a întrebat:

De trei zile visez urat! sad ...adica nu cosmaruri, lucruri care nu vreau sa se intample.De exemplu ca tata si-a pierdut serviciul sau mama placa in Italia cu tata la lucru, si eu raman singura a nimanui (desi parintii mei ma iubesc necontenit). Sincer nu prea visez asa des, dar acum...ce sa fac sa nu mai visez asa sau din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Poate fi din cauza ca te temi de aceste lucruri prea mult...incearca sa fii mai chill e vara distreaza.te si va fi mai bine

parerea mea big grin

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Daca te gandesti prea mult la parintii tai...normal ca visezi asa ceva dar stai linistita ca n-o sa se intample asa ceva. oh go on

| Commandoo a răspuns:

Incearca sa te gandesti la ceva frumos ce se va intampla de exemplu o sa ai o masina sau ce sti tu. Dper ca team ajutat.Bye