| MirunaSunrise a întrebat:

De un an sunt la dansuri toate bune si frumoase pana cand grupa mea s-a unit cu alta grupa ma rog, unde mi-a atras atentia un baiat habar n-am daca si eu lui am dansat impreuna adica ambele grupe, intamplarea a facut ca antrenorul sa ma puna sa fac o miscare iar El uitandu`se la mine eu m-am pierdut ceea ce a si creat un moment amuzant. Dupa 2 saptamani grupa lor iar s-a mutat iar acum nu cred ca mai am ocazia sa-l vad. Mi-e foarte rusine sa-i bag idd, nici macar nu-l am dar cred ca pot face rost, nu stiu ce sa fac, de mai multe ori l-am vazut ca se uita la mine sau poate doar asa vad eu ...ma gandesc ca daca ii placea si lui de mine ar fi incercat sa faca rost de idd meu (noi avand cateva cunostinte comune ) Voi ce ziceti?

FUNDA, Help!

1 răspuns:
| RoOcxi a răspuns:

Buna eu spun ca artrebui sa faci rost de id lui si sa vorbesti cu el.Cine stie poate si el se afla in aceeasi situatie cu tine, sau poate este foarte timid.acum eu stiu ar trebui sa incerci sal contactezi, nu te costa nimic.