| Roxana12_9228 a întrebat:

de unde pot cumpara chestii emo? gen skateri, sapca din aia ghiozdane...:d nu stiu ceva de genu`. Dati-mi si mie niste site-uri happy Multumesc anticipat! P. S nu sunt emo dar imi plac lucrurile de genul asta big grin

1 răspuns:
| LadyNaty a răspuns:

Majoritatea le poti gasi in mall.Si scrie pe google haine gen emo, magazine unde este vanduta astfel de imbracaminte! Si in general, gasesti totul la mall...Mie mi se pare un paradis tot ce e acolo laughing...Deci incearca si tusmug