| 1mist3r a întrebat:

Buna TPU...deci,aseara m-am plimbat si am stat de vorba cu 2 fete, ne-am asezat jos undeva si (sa zicem ca pe una o chema funky si pe una junky) deci, funky are prieten si se dadea pe langa mine, se urca pe mine suntem prieteni bunisori si se urca pe mine iar Junky mo iubit, mai demult acu vreun an, dupa o vazut alt baiat cu parul lung nu stiu ce s-a indragostit de ala si spune ca pe mine mo uitat, dar spunea ca inca ma mai place oleaca aseara cand se urca funky pe mine nu spunea nimica dar era mai sup si se uite la nori funky se facea ca ma saruta si ii spunea "uite junky, uite si ea spunea "dc imi spui mie"si radea, iar eu o intrebam daca ii pasa si ea spunea ca nuts "uneori zambesti cand de fapt iti vine sa plangi" ceva de genu, si am intrebat-o daca chiar ii pasa si o spus"sincer, nu imi mai pasa" dar eu stiam ca il place pe clau si ii place si de unu care are parul' lung deci ce sa cred? oare ii pasa? dau FUNDA...

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ce gest prostesc!

| xSweetAnGeLx a răspuns:

Buna, nu stiu ce sa spun sigur, poate doar iti faci iluzii. de fapt sa fim sinceri, daca as fi eu in locul ei si o prietena de-a mea sar da la tine cum sa mai am curajul sa spun ca inca mai tin la tine? nu ti se pare putin...
acum nu stiu sigur ce simte ea, poate a reusit si sa te uite. dar chiar si daca nu mai tine la tine ca inainte, daca sunteti prieteni inseamna ca tot mai simte ceva pentru tine chiar daca nu tine la tine asa de tare ca la inceput, dar tot nu te vede ca pe un adevarat prieten, sti ca de obicei ne place sa spunem ca pe prieteni ii vedem ca pe niste fratiori, eu nu cred ca ea te vede asa deci... iti dai seama happy
Sper ca am ajutat, bft big grin

| cthulhu a răspuns:

De curiozitate, lasa-ti parul lung si vezi ce se intampla.

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Nu ai cum sa afli decat daca incerci sa vorbesti cu ea. si poate, sigur daca tu inca mai ai niste sentimente pentru ea, ati putea sa fiti din nou impreuna! Ceva asemanator mi s-a intamplat si mie happy si eu am revenit la prima dragoste big grin! Funda?