| BayazidFulgerul a întrebat:

Deci, azi la scoala, Raluca (o colega de clasa) si-a pus bratele crucis pe umarul meu. Mai demult se juca cu parul (isi facea o mustata :))) :X ) Vorbeste cu mine foarte des. Poate fii indragostita de mine? Mi-ar placea sa fiu cu ea pentru ca
-e timida
-prietenoasa
-fragila(daca tipi la ea plange)
-draguta(mie mi se pare)
-o personalitate... awwwww daca vezi cum iti vorbeste (exemplu : Stiu kalate dar o zice cu un glas ascutit :X)
Anu trecut nu mi se parea asa... dar aceeasi personalitate dar acum e ciudat vorbeste mult cu mine sta langa mine...

5 răspunsuri:
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Daca spui ca vorbeste cu tine foarte des e foarte posibil sa te placa.E posibil insa si sa vrea sa fie doar prietena ta dar de obicei fetele vorbesc mult cu cineva cand le place de persoana respectiva deci iti propun sa faci si tu ceva..Incearca sa ii arati ca o placi nu sa ii spui asta si NU PE MESS/FACEBOOK pentru ca e banal si imatur big grin
Iti urez bafta si sa va tina daca ajungeti undeva! :*

| BayazidFulgerul explică (pentru AnnonnimGirrl):

E bine ca nu are pc si stiu cum sa ma comport cu ea... : ii este frig (indiferent de anotimp) ii dau geaca, o las pe ea prima in clasa, suport emotional si in acelasi timp o mai las si singura sa nu o sufoc happy

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Pai daca asa sta treaba de ce sa nu vorbiti si despre altceva? Cum ar fi subiectul "noi" (voi) si realtia voastra?
Si ai grija sa nu o sufoci.E foarte bine daca te gandesti si la asta pentru ca..prietenul meu aparea peste tot si asta m-a facut sa renunt la el...Ai grija cum te comporti cu ea in continuare si..de ce sa nu vorbesti cu ea despre asta? Macar tu...eu n-am tupeu sa vorbesc cu cel pe care il plac.X_x

| Lysander a răspuns:

Mi-e şi frică să te întreb câţi ani ai straight face

| BayazidFulgerul explică (pentru Lysander):

Nu mai raspunde off topic ca asta nu e o intrebare de cat. conversatiii sau trivia/amuzante... daca intrebarea cere sa vb de rahat vorbim de rahat, daca intrebarea e despre orice vb despre orice ok?