| Cocki a întrebat:

Deci ce pasiune pot avea? Adica ce pot colectiona? Multi copii colectioneaza timbre, etc.

2 răspunsuri:
| abbeydudaa a răspuns:

Mie imi place la nebunie sa desenez:X.Fac asta tot timpul:X Daca iti place fa-ti cont pe desenatori.ro.Acolo imi petrec eu jumatate de zi laughing

| kapssa a răspuns:

Depinde de ce iti place sa faci happy
de ex:
1. daca iti place sa faci sport si ai un sport preferat aia sa fie pasiunea ta
2. daca iti place romana, sa inveti la romana happy
3. daca iti place sa colecionezi poti colectiona: timbre, servetele, hartii de la bomboane, mingi care sar cu, culori diferite etc. happy