| Daddy_5394 a întrebat:

TPU.
Deci.cum sa incep.astazi.am creat o pagina pe facebook[lipsa de ocupatie]. am incarcat si cateva fotografii dar nu ma descurc mai departelaughing.
De exemplu sa pun regulile. o rubrica cu bun veniiit etc.
Daca ma puteti ajuta va rogpuppy dog eyes.
Multumesc anticipat. dupa ce am sa imbogatesc pagina. o sa va anunt. un like daca va place;;]. dupa ce o vizitati.
Multumesc inca o data.
Funditaa` si vot la cele mai complexe raspunsuri[pas cu pas daca se poatepuppy dog eyes.ca sa inteleg]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Sus-ul paginii trebuie sa apara cateva fete. dai clik pe a doua si iti apare o pg cu edit si dai mai jos pana iti apare,, Edit My Home. dai clik acolo si peurma scrii u ce vrei in casuta si alegi in ce fel sa fie litera.aceea era de Bun Venit.acum sa pui regulile.e mai complicat.te intorci la pagina si apesi pe prima fata.Acolo se deschide o rubrica si scrii regulile. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda pls