| onlinetpu a întrebat:

deci.....cum sa incep.
stiti serialu /telenovela o noua viata?
daca da..va place?
ce parere aveti?
sunt obsedat! chiar daca sunt baiat

Răspuns Câştigător
| alexstb a răspuns:

Salut ma uit si eu, inca nu am ajuns obsedat dar imi place si mie, acum depinde de fiecare ce ii place am vazut si pro lala band si contra happy deci te poti uita in continuare pentru ca nu te afecteaza cu nimic tongue O FUNDITA? :d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-mi place. Detest serialul şi toate ciurucurile numite aiurea "actori" care iau parte la el.

| Katherine20 a răspuns:

Și mie îmi place mult O nouă viață love struck E foarte frumos, interesant te ține în suspans big grin Îmi place mult de Anca, Vlad, Ioana, Andrei și da și eu mă uit la The Vampire Diaries și The Originals big grin love struck

| Lauramanolache a răspuns:

laughing Asa credeam si eu inainte. Dar nu e chiar asa. Iti place. la fel cum imi place si mie. Pt simplu fapt. Ca ai de invatat multe lucruri de acolo. Mai bine te uiti la un astfel de serial. Decat sa faci cine stie ce alte prostii.
P.s. Daca nu te superi cati ani ai?

| onlinetpu explică (pentru Lauramanolache):

14.happy si da ma uit si la the originals/the vampire diaries/teen wolf si alte seriale happy