| Florea_Maria__YPcT a întrebat:

Bună TPU
Deci, cum să vă zic eu vouă
Nu știu cum s-a întâmplat.dar de câteva zile am început să vorbesc cu un băiat avem aceeași vârstă deci nu e o problemă, am început să vorbim și azi am avut primul nostru Date a fost frumos, însă puțin riscant pentru ca el sa întâlnit cu părinți mei și eu cu părinții lui, însă nu a părut să fie o problemă, după ce ne-am plimbat ne-am dus într-un parc și acolo a fost o fată care îl plăcea, avea numărul de telefon al lui și l-a sunat, i-am zis să ai de-a bloc și mi-a arătat ca i-a dat imediat însă a fost naspa cumva tot acest Date însă îl plac ca ne înțelegem foarte bine, și este foarte atent însă mi-e frică să nu fiu rănită, deoarece în trecut am mai avut două relații și am fost înșelată și chiar am pus suflet, chiar îl plac însă mi-e frică și cred ca o luăm prea în serios, ar merita să încerc? Repet ca nu vreau sa sufăr.????

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori aveti?
Sub 14 ani banuiesc, daca ati mers la intalnire fiecare cu parintii lui.

| Florea_Maria__YPcT explică (pentru Violleta2022):

Nu am mers cu părinții împreună, eu am 19 iar el 20.
Ne-am întâlnit cu părinți la un festival întâmplător