| hjjd a întrebat:

Buna TPU.deci este un baiat care imi place si cred ca si el ma place si a incercat sa ma sarute dar nu l-am lasat.as vrea sa fiu cu el dar imi este teama. el are 18 iar eu 15...si nu am mai avut un prieten pqana acum deci imi este teama. dar nu vreau sa il pierd. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alinusha14 a răspuns:

Pai daca vorbesti cu el ii poti spune ca referitor la sarutul ala nu erai pregatita... vorbeste deschis cu el si asa o sa se repete faza cu sarutul s atunci vei fi pregatita

1 răspuns:
| xAL3Xx a răspuns:

Curaj Ionela!winking Trimitei un mesaj spunandu-i ca-l placi si intreaba-l de te place si el big grin BAFTA ( sper ca te-am ajutat :S )