| Crissta98 a întrebat:

happy
Deci la 15 ani, aproape 16, 1.60 la inaltime cam cum este? Putin, bine, rau,. etc.?
Mie mi se pare ca sunt scunda, pitica crying

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Esti exact cum ar trebui sa fii de inalta la varsta ta! Inaltimea ta depinde si de inaltimea parintilor tai.
Principalul lucru ar fi, daca te esti sanatoasa.Fa-ti niste analize.
Cuvantul "deci" se foloseste doar atunci cand tragi o concluzie.Tu l-ai folosit in mod gresit.Asa ca, mana pe carte!

| KilluaZoldyck a răspuns:

Nu esti pitica eu sunt clasa a11-a si o colega are 1.60 si sora mea care e clasa la 12 are 1.70

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu am 19 ani si 1.60 inaltime.Nici tu nu vei mai creste mult, eventual 2-3 cm.
Si da, esti mica, dar stai linistita ca asta nu-i un defect, ci din contra. Mie multe fete mi-au spus ca le-ar placea sa fie ca mine, neavand niciun motiv sa ma minta. Sa fiu sincera, nici baietii nu au fost vreodata indignati din cauza staturii mele.

| vocea a răspuns:

Stai linistita rati minunat, si nu esti scunda sau pitica,