| anonim_4396 a întrebat:

happy
Deci. la scoala am cunoscut acel baiat pe care il plac big grin.
Ne vedem in fiecare zii, stam de vorba, cand ajungem acasa intram pe mess, vorbim cam vreo 2-3 ore. la fel si seara big grin
Colega mea l-a intrebat daca ma place. a zis hmmm... si intr-un final a spus da. si daca da ce va intereseaza?
Cand am aflat... love struck
In urmatoarea pauza am mers la el, nu am spus nimic. m`a luat in brate... Cred ca ii este rusine sa actioneze, in preajma colegilor... Dar pe mess este foarte dragastos.
Nu mai stiu ce sa cred. a zis ca ma place. dar nu face nimic in acest sens...
Voi ce credeti?batting eyelashes
Multumesc ca ati citit pana la capat happy.

2 răspunsuri:
| nickusor a răspuns:

Asa am si eu o colega la fel

| aleCsandra07 a răspuns:

Heii^^ pai. cunosc si eu un baiat care este fix la fel sa zic asa cu cel de care iti place ( ma refer la gesturile ce le face cand este doar cu tine si pe mess si in faza colegilor se emotioneaza) ehh... este emotionat daca pot sa te intreb cati ani ai tu si cati ani are el? daca este de exemplu o diferenta de vreo 6 ani intre voi poate il deranjaza varsta ^^ nu ma refer in sens rau ma refer asa in general. continua sa vorbesti cu el pe mess si nu il lua dintr-o data cum ai auzit ca te place sa si actionezi mai lasa-l si daca ai numarul de telefon suna-l cand iesi pe afara SINGURA si intalnitiva o sa actioneze :* sper ca ti-am fost de folos bafta >dd