| anonima13 a întrebat:

Deci mi-am luat blugi cu turul lasat si nu stiu ce cizme de iarna sa imi cumpar, voi ce credeti ca s.ar potrivi? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| FFAP a răspuns:

Hey! Blugii cu turul lasat merg foarte bine cu tenisii si baschetii. Desigur, ii poti asorta si cismelor, dar asta e mai pretentios. Sa fie ceva cu toc, astfel incat sa inalte si sa scoata in evidenta picioarele (turul le fura cam 5-6 cm), sau ceva stil bocanc cu sireturi. Bafta! O toamna frumoasa!