| UCHMadaraEMSh a întrebat:

deci mie imi plac jocurile gen. jane's hotel in care eu sunt manager si am o mica afacere si o dezvolt. daca se poate. sa fie online. cu multa lume... adica sa nu joc doar eu. sa concurez etc. funda

1 răspuns:
| Uka07 a răspuns:

Jocuri care trebuie downloadate: Sally's Salon, Cake Mania(1/2/3)
Jocuri care le poti gasi pe net: Beauty Resort(1/2/3), Family Flights...Sh multe altele! (pe ggg.com la categoria simulation games--> management games) Sper sa-ti placa! P.S.:Nu poti concura...