| Serban98 a întrebat:

Buna,TPU. Deci mie imi place de o fata dar ea ii cu altu si mi-a spus clar ca nu am nicio sansa cu ea ce ar trebui sa fac? Nu ma intelegeti grasit sincer e prima fata cu care as vrea sa fiu.Multumesc Funda si Vot

Răspuns Câştigător
| alixD a răspuns:

Pai daca ea ti'a sp ca nu ai nicio sansa cu atunci numai incerca + ca, are si iubit.GAseste si u alta BFT happy :*

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca ai si mintea scurta si nu intelegi: fata nici nu te place si in plus are si prieten. Nu inseamna ca daca ai descoperit ca ai puta, esti singurul si ai si alte drepturi.