| Kiroa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat care ar da semne ca ma place(mai ales acum iarna: imi da cu bulgari in geam, aproape numai pe mine ma loveste cu bulgari etc.) Si nu stiu cum sa aflu sigur daca ma place...asa direct nu recunoaste crying Dati-mi niste sfaturi va rog frumos! Funda love struck

2 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Vorbeste cu prietenii lui si vezi ce spun. Sau ia-l mai incetisor. Azi vorbesti cu el pe mess, maine mai vorbesti, tot asa, pana o sa te trateze ca pe o prietena buna si o sa iti spuna.

| Kiroa explică:

Scuze...dar el nu face asa sad Nici macar prietenilor lui nu le spune crying... nu stiu cum sa aflu crying