| ANAHsneaman a întrebat:

Buna TPU deci mie imi place de un baiat de la scoala e intr-a 10-a toti zic ca e ciudatel dar eu nu cred cred ca e dragut nu are prietena e genul de baiat timid si sincer.Chiar el mi-a zis ca nici o fata nu l-ar placea vreodata fiindca e,, nebun". Oricum ce sa fac mi-e frica sa-i spun ca il plac. Cum sa fac sa-i dau de inteles ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Kara361DIsnOt a răspuns:

Buna! Deci in cele mai multe cazuri, fetelor le este rusine sa-l priveasca in ochi. Pentru asta am o solutie, daca ai facebook [ sau alta retea de socializare] si, are si el, trimite-i un mesaj gen: "Buna! Ce faci? Uite..ma tot sacaie ceva...si poate o sa-ti par putin patetica, dar eu simt ceva pentru tine de ceva timp, e ok daca nici tu nu simti la fel, dar te rog nu ma face sa ma simt prost! " Ceva cam asa... Sper ca ti-am fost de ajutor!