| Andreea_9580 a întrebat:

Buna TPU.happy. Deci o am o prietena buna cre in timpul zilei transpira la subtrazstraight face. Ma rugath sa o ajut da` chiar nu stiu cum sa o ajuth.straight face. si am vazuth ca este cam rusinata de acest lucru.straight face eu i-am zis ca nu are de ce sa fie dar cuntinua cu "Eu am dreptate." vreo idee carevaapuppy dog eyes cum sa nu mai transpire?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Toti oamenii transpira, numai ca pana la o anumita varsta nu este asa de deranjant. Sa foloseasca deodorant, in afara de asta sunt si niste metode naturiste, de exemplu ceaiul de salvie, si sa aiba grija la dieta, sa consume mai multe legume, fructe, si mai putine grasimi si zaharuri. Poate o ajuta site-ul asta: http://dieta.remediu.ro/......-tratament

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu are cum sa nu transpire oh go on.Toata lumea transpira.sa se imbrace mai subtire, probabil se imbraca foarte gros si de la caldura transpira.sa se dea cu un deodorant, desi acest lucru este destul de normal.

| Ballet a răspuns:

Pai sa se imbrace subtire, sa se dea cu deodorant, sa se spele foarte des...

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Solutie de bicarbonat. happy

| magicianul19 a răspuns:

Sa se deau cun deodorant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa se spele destul de des...de asemenea sa se dea cu deodorant

| malyina a răspuns:

Ar putea sa floseasca un antiperspirant profesional cum este cel de la Odaban. Eu l-am incercat si este foarte eficient. L-am luat de aici http://www.antitranspiratie.ro/.

| Andreea_9580 explică:

Se da cu deodorant.straight face