| gabitza_4576 a întrebat:

Deci prietenul meu (ca si fratele) ma considera o sora pentru. elstraight face si apoi imi da de inteles ca ma place raised eyebrows...si asta nu e tot a doua zi il vad impreuna cu o fata sarutandu-se :O CIUDAAT, in fine eu nu pot sa o sufar pe aceea fata si nu din cauza ca e cu el, nu o sufeream nici inainte laughing. sa revenim dupa ce s-au sarutat, el a observat ca am vazut si nici nu-i mai dadea importanta(ei) adica ma privea pe mine straight face si eu pe el.Bineinteles ca am plecat nervoasa printre ei( pentru ca trebuia sa ajung intr-un loc si doar pe acolo puteam sa o iau) el intorcand capul dupa mine in tot acest timp straight face Spuneti-mi voi ce sa cred!? funda:X

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta ii place sa se creada un Don Juan.Joaca la mai multe capete si ce prinde nu ii place sa rateze. Sfatul meu este sa il consideri un amic, la fel cum te considera si el pe tine. Cand vei observa ca are numai pentru. tine ochi si nu se va mai complica si cu alte fete, atunci poti spera la ceva mai mult.Lasa-l sa mai copilareasca.Bafta!