| Paradiseee a întrebat:

Buna TPU
Deci, prietenul meu o sa stee la mine 3 zille. Dati-mi idei va rog ce am putea afcem impreuna ca sa ne facem ziua mai frumoasa? ceva jocuri, filme sau chestii deastea..Mentionez ca am 16 ani si el 20 si plus la asta ai mei o sa fie acasa))
Idei va rog mult, Fundita?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Uita-te la cat mai multe filme horror. Eu as vrea sa ma uit la mai multe dar nu am cu cine. In plus o sa aveti pretexte sa va pupati. Si daca pleaca ai tai rupeti patu cu o bataie cu perne laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wihox):

Parca sunt si eu in aceeasi situatie. Si singura e nasol sa te uiti. laughing

| Wihox a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai Noldentity, cand vii pe la mine sa "vedem un film "?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wihox):

Ei, ei. Dar ce zici daca vii tu? laughing

| H0bbit a răspuns:

Hmm nasol ca sunt ai tai in casa... nu stiu incearca un film de groaza gen The Exorcist sau Scarie Movie 2 sau Drag me to hell

| Keithlyn a răspuns:

Sau sa cititi o carte. poate de gramatica? poate sa conjugati verbul a sta. "O sa stee"